Mistrzostwa Polski Kadetów w Kickboxingu

1483
Drużyna KS X Fight
Drużyna KS X Fight foto archiwum KS X Fight

W dniach 26-27 Maja odbyły się pobliskim Mysiadle Mistrzostwa Polski Kadetów w Kickboxingu w formule Kick Light.

W zawodach wystartowało ponad dwustu zawodników z 51 klubów z całej Polski. W tej doborowej stawce Klub X Fight wywalczył tytuł najlepszej drużyny w Polsce w tej formule walki. 3 złote, 1 srebrny i 1 brązowy medal to efekt starań naszych kickboxerów. Wspaniale zaprezentował się Rafał Wójcik, który w drodze do tytułu Mistrza Polski wygrał 4 walki z czego 3 przed czasem i został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Wśród kobiet w kategorii wiekowej kadet starszy złoty medal zdobyła również Wiktoria Kamianowska wygrywając w finale przed czasem z Kamilą Igielską z Gladiator Binczarowa. Na podium stanęły również Oliwia ściągaj i Katarzyna Sygocka.

W kategorii wiekowej kadet młodszy najlepiej spisała się Patrycja Kłosiewicz wygrywając finał przez TKO w pierwszej rundzie z zawodniczką z Opoczna. Dla wszystkich naszych złotych medalistów są to pierwsze tytuły Mistrzów Polski w ich sportowych karierach.