Sukcesy Piaseczyńskich Judoków

1578
foto Artur Zieliński

W ostatni weekend 11-12.11.2017 r. odbyły się zawody o Puchar Polski Judo w 4 grupach wiekowych.

Zdobywcą Pucharu Polski w kategorii Młodzików został Adam Chryścina, który po zdobyciu trzy tygodnie temu v-ce Mistrzostwa Polski, potwierdził swoją dominację w kategorii do 66 kg.

Piąte miejsce w tym dniu zdobył Dawid Kowalczyk, który bardzo dobrze zaprezentował się podczas swojego pierwszego tak poważnego startu.

Drugiego dnia rywalizowały dzieci oraz Juniorzy młodsi. W kategorii dzieci trzecie miejsce zdobył Tomasz Wróbel a piąte Kacper Tujak.

W tym dniu swój drugi start w ten weekend miał Adam Chryścina, który po czterech walkach zajął siódme miejsce, mimo ze rocznikowo jest jeszcze Młodzikiem. Osiągnięte wyniki pozwalają przypuszczać, że nadchodzący sezon 2018 również obfitował będzie w sukcesy.