100-lecie szkoły w Chylicach

1406

Zespół Szkół Publicznych w Chylicach świętuje w tym roku setne urodziny oraz dziesięciolecie nadania placówce imienia ks. Jana Twardowskiego.
Dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Chylicach zapraszają wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza absolwentów, na obchody jubileuszowe, które odbędą się 20 maja 2017 r. Będzie to doskonała okazja do przypomnienia historii naszej szkoły, wspomnień, spotkań uczniów i absolwentów, pracowników szkoły, rodziców oraz wszystkich sympatyków naszej placówki.
Przygotowania do tego wydarzenia trwają. Między innymi zbieramy szkolne pamiątki, np. zdjęcia, dawne świadectwa, stare zeszyty, ściągawki, dzienniczki ucznia, pamiętniki itp. (udostępnione materiały zwrócimy). Absolwentów szkoły w Chylicach i byłych pracowników prosimy o podzielenie się z nami wspomnieniami z lat szkolnych oraz wiedzą na temat historii szkoły. Wspomnienia, zdjęcia i pamiątki można dostarczyć bezpośrednio do szkoły lub przesłać na adres: stulecie@szkolachylice.pl
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców ZSP w Chylicach