2. urodziny Biblioteki w Józefosławiu

525

Zapraszamy 4 lutego 2017 na 2. urodziny Biblioteki w Józefosławiu. Tego dnia czekać będzie na odwiedzających dużo urodzinowych atrakcji.

Jedną z nich będzie pokaz iluzji w wykonaniu Konrada Modzelewskiego – iluzjonisty, komika, żonglera, który wielokrotnie występował dla szerszego grona odbiorców – w radio i w telewizji. Pan Konrad gościł m.in. w Jedynce, Dwójce, Trójce i Czwórce Polskiego Radia, a także w Radio RDC oraz w Radio Bajka. Występował także w telewizji – w TVP1, TVP Polonia, TVP ABC oraz w Superstacji.
Jest także autorem książki o sztuczkach magicznych dla dzieci pt. “Czaruj z Dzieckiem”!

Podczas 2. urodzin Biblioteki wystąpi Michał Rudaś – artysta związany z Piasecznem od 5 roku życia. W 1986 przeprowadził się z rodziną do Piaseczna, gdzie uczęszczał do przedszkola i szkoły podstawowej. Piosenkarz muzyki pop, a także raga, etno i soul. Współpracował z Teatrem Muzycznym “Roma”, śpiewał w musicalach “Grease”, “Koty” i “Miss Saigon”. Jako wokalista Michał Rudaś występował w telewizyjnych programach, “Jaka to melodia”, „Taniec z gwiazdami”, „The Voice of Poland”, „Moja Twarz Brzmi Znajomo”. Jego głos można było usłyszeć w takich filmach animowanych jak “Księżniczka na ziarnku grochu” czy “Mój brat niedźwiedź 2”.

Słodką niespodzianką dla wszystkich będzie urodzinowy tort.

Impreza urodzinowa odbędzie się w Bibliotece w Józefosławiu, ul. Urocza 14 (wejście od Cyraneczki) o godz. 16.30.