6. turniej Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym

251
Turniej tenisa stolowego

W najbliższą sobotę – 22 lutego – odbędzie się szósty turniej XXII edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Gościem specjalnym zawodów będzie Klaudia Kusińska, wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy kategorii młodzieżowych.

Kusińska w tym sezonie reprezentuje barwy Malarenergii Team w szwedzkiej ekstraklasie, jest również zwyciężczynią ogólnopolskiego turnieju seniorek w obecnym sezonie. W turnieju nie zabraknie również stałych elementów czyli losowania nagród oraz voucherów do restauracji Szara Eminencja oraz Decathlon Piaseczno. Do wygrania będzie także indywidualny sparning z Klaudią Kusińską oraz jej koszulka z autografem.

Styczniowy turniej był rekordowy pod względem frekwencji, a wystąpiło w nim 198 uczestników. Tym razem najwięcej uczestników wystąpiło w kategorii amatorów – było ich aż 61. Pod nieobecność lidera Rafała Suszyckiego po złoto sięgnął Dominik Joński,a srebrny medal trafił do Jarosława Okrucha. Wśród młodych zawodników w kategorii dzieci swoje pierwsze zwycięstwo odniosła Wiktoria Wiencek z UKS Return Piaseczno pokonując w finale reprezentanta Budowlanych Góra Kalwaria, Pawła Jankowskiego. Rekord uczestników padł również w kategorii gier podwójnych, w których do rywalizacji przystąpiło 20 par. Najlepszy okazał się duet zawodników Kisiel/Dąbrowski, którzy w finale po pięciosetowym meczu wygrali z parą Kubój/Orłowski.

Turniej współfinansowany ze środków Gminy Piaseczno.

Kiedy: 22 lutego 2020 (sobota)

Gdzie: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie

Kategorie: Dzieci, Dzieci-PRO, Junior, Junior-PRO, Amatorzy start godz: 10:00 ; zapisy do godz: 9:30

Kategorie: Kobiety, Open, Gry Podwójne start godz: 13:00 zapisy do godz: 12:30

Losowanie nagród godz: 12:30