AKT VIII – improwizacja na Prima Aprillis

338
AKT VIII - improwizacja na 1 kwietnia
AKT VIII - improwizacja na 1 kwietnia

Grupa improwizacji AKT VIII zaprasza na występ online 1 kwietnia (czwartek) o godz. 19.30.

Organizator: Dom Kultury, ul. Kościuszki 49, Piaseczno
Transmisja LIVE na FB Centrum Kultury

Akt VIII proponuje serię improwizowanych spektakli pełnych absurdu, zabawnych point i niespodziewanych zwrotów akcji! I to jeszcze w Waszych domach!
Kontynuujemy regularne występy on-line! Od stycznia do kwietnia będziecie mogli oglądać nas co miesiąc na ekranach Waszych urządzeń (a nuż coś się niebawem mieni i damy występ na żywo?). To będzie doskonała okazja, aby zaprezentować Wam żelazną klasykę impro przemieszaną z nowymi grami. Zapraszajcie znajomych, rodzinę i przyjaciół. Trzy, dwa, jeden, OSIEM!
Najpiękniejsze w teatrze improwizacji jest to, że to widz decyduje co zobaczy na scenie. Do dyspozycji aktorów jest szereg gier improwizacyjnych, dzięki którym można wprowadzić pomysły widzów na scenę. Aktorzy pytają widzów o „sugestie”: miejsca akcji, problemy do rozwiązania, tematy rozmów, gatunki filmowe i inne. Spektakl, który powstaje podczas takiego występu jest tak unikalny, jak unikalna jest nasza publiczność, zatem nigdy nie ma dwóch takich samych spektakli. To publiczność rządzi!

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/3782097328557441