Bez litości 2 w Kinie Plenerowym – ODWOŁANE

1528
Plakat Bez litości 2
Bez litości 2 w Kinie Plenerowym

20 sierpnia 2021 r. o godz. 21.00 zapraszamy na film pt.: Bez litości 2, który będzie wyświetlony na skwerze Kisiela w ramach Piaseczyńskiego Kina Plenerowego.

Odwołujemy pokaz kina plenerowego
Odwołujemy pokaz kina plenerowego

ODWOŁUJEMY POKAZ KINA PLENEROWEGO 20 SIERPNIA 2021 ROKU

W tym roku liczba uczestników jest ograniczona do 150 osób, a seanse będą się odbywać w reżimie sanitarnym. Więcej o zasadach: letnie kino plenerowe.

Opis filmu Bez litości 2: Emerytowany tajny agent Robert McCall (Denzel Washington) powraca, by w wyszukany, charakterystyczny dla siebie sposób, walczyć o sprawiedliwość. Jest nieustraszony, inteligentny, a jego sprawność fizyczna sprawia, że dostaje to, czego chce. A chce sprawiedliwości. Przyjaciółka Roberta McCalla, była agentka CIA, zostaje brutalnie zamordowana. Mężczyzna postanawia znaleźć zabójców kobiety.

Cykl tegorocznych pokazów filmowych tradycyjnie będzie się odbywać na skwerze Kisiela. Ze względu na wymogi sanitarne sugerujemy, przyjście na pokaz z co najmniej półgodzinnym wyprzedzeniem.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem kina plenerowego, który dostępny jest do pobrania poniżej, oraz wywieszony będzie przy wejściu na teren pokazu.

REGULAMIN KINA PLENEROWEGO W PIASECZNIE 2021 (.pdf, 131 KB)

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/371403231055059