Business Meet-up Piaseczno

285
Business Meet-up Piaseczno
Business Meet-up Piaseczno

W imieniu organizatorów zapraszamy na spotkanie ON-LINE Business Meet-up Piaseczno, które odbędzie się 28 stycznia 2021 roku o godz. 10.00.

W tym roku integrujemy wspólne działania i łączymy wydarzenia biznesowe Piaseczna pod jednym szyldem i w jednym miejscu: Business Mett-up I Piaseczno. LinkedIn Local I Piaseczno z Klasą I Business Hub Piaseczno. Business Meet-up Piaseczno to projekt dla przedsiębiorców. Zapraszamy na ciekawe wykłady eksperckie, spotkania z wyjątkowymi ludźmi oraz możliwość wymiany kontaktów – networking.

Chcemy stworzyć przestrzeń do nawiązywania wielu owocnych kontaktów biznesowych. Zapraszamy na spotkanie inauguracyjne ON-LINE, 28 stycznia godz. 10.00. Podczas spotkania, przedstawimy informacje o projekcie. Przede wszystkim jednak chcemy zapytać Was, kogo chcielibyście poznać i zobaczyć w 2021 roku. Zaprosimy ich dla Was! Business Meet-up I 2021 Gościem specjalnym będzie Danuta Świetlik, Dyrektor UP Piaseczno. – Otrzymacie informację, jak pozyskać fundusze na wzmocnienie swojej działalności z początkiem roku.

Joanna Morawska
Grażyna Jaworska-Piotrowska

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/164071885507281
Strona: bussiness-meet-up.gr8.com