Dzień Julianowa 2021

628
Ilustracja Dzień Julianowa 2021
Dzień Julianowa 2021

18 września 2021 roku w godzinach 13.00 – 17.00 zapraszamy na DZIEŃ JULIANOWA, który organizowany jest przez Stowarzyszenie “Nasz Józefosław i Julianów” we współpracy z Sołtysem i Radą Sołecką Julianowa. Wydarzenie odbędzie się na terenie rekreacyjnym SBM “Nasz Zdrowy Dom” w Julianowie.

To wydarzenie o charakterze sportowym, które wśród mieszkańców Julianowa i sąsiedniego Józefosławia na terenie gm. Piaseczno, gdzie zamieszkuje ponad 15 tysięcy mieszkańców, promuje aktywny i zdrowy styl życia oraz wspiera edukację dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i udzielenia pierwszej pomocy. Każdy z uczestników ma za zadanie zaliczyć wszystkie aktywności z różnorodnych dyscyplin sportowych, przygotowanych przez organizatorów. Piknik wspierają lokalne jednostki straży pożarnej, straży miejskiej, policji oraz liczne kluby sportowe i organizacje będące fundatorami nagród, których w ostatniej edycji rozdaliśmy ponad półtora tysiąca. Organizatorzy zapraszają sąsiadów nie tylko z Julianowa.

NA CZYM POLEGA ZABAWA? Uczestnicy imprezy, a więc wszyscy – zarówno młodzi jak również ich opiekunowie – będą mieli okazję do sprawdzenia swoich umiejętności sportowych oraz zapoznania się z trenerami wielu klubów z naszej okolicy. Uczestnicy wydarzenia przy wejściu otrzymają KARTY AKTYWNOŚCI, na których wyszczególnione będą strefy sportowe do zaliczenia. Zaliczona aktywność zostanie zatwierdzona na karcie pieczątką opiekuna strefy. Po zebraniu wszystkich pieczątek uczestnik nabędzie możliwość odebrania nagrody od organizatorów. Zaplanowaliśmy też szereg innych atrakcji, które mają nam umilić wspólnie spędzony czas.

Kilka słów od organizatorów: W tym roku zmieniliśmy lokalizacje naszej imprezy, gdyż teren “Placu Sołeckiego” z którego skorzystaliśmy w 2019 roku stał się obecnie jednym wielkim placem budowy nowej drogi, w ramach której przy placu powstaje nowa ul. Cyraneczki wraz z infrastrukturą okalającą. Pomimo tych trudności w tym roku impreza się odbędzie gdyż z pomocą przyszła nam Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa “Nasz Zdrowy Dom”. Spółdzielnia posiadająca swój własny i przepiękny teren na nasz wniosek odpowiedziała błyskawicznie. Za zgodą właścicieli ten teren został nam bezpłatnie udostępniony. Jest to dla nas ogromne wsparcie za co serdecznie dziękujemy!

Zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich gości o przyjście pieszo na to wydarzenie lub zaplanowanie dojazdu i parkowania w taki sposób aby nie blokować sąsiednich uliczek. Wszystkie drogi okalające plac rekreacyjny mają oznaczenie “strefy ruchu” bez możliwości parkowania samochodów. Dodatkowo uliczka Królowej Śniegu na potrzeby organizatorów będzie wyłączona z użytkowania na wysokości placu w dniu naszej zabawy.

Informacje oraz regulamin: www.aktywnyjulianow.pl

Plakat wydarzenia Dzień Julianowa 2021
Dzień Julianowa 2021