Film pt.: “Bohemian Rhapsody” w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

1156
Bohemian Rhapsody

W piątek 5 lipca 2019 roku na skwerze Kisiela o godz. 21.30 rozpocznie się pierwszy z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu “Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2019”.

Tego dnia zobaczymy film pt: “Bohemian Rhapsody” (2018)
reżyseria: Bryan Singer
scenariusz: Anthony McCarten
gatunek: Biograficzny Dramat Muzyczny
produkcja: USA, Wielka Brytania
premiera: 2 listopada 2018 (Polska) 23 października 2018 (świat)
czas: 2 godz. 14 min.

Opis filmu:
“Bohemian Rhapsody” – porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddiem Mercurym (Rami Malek – serial TV “Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

Harmonogram seansów w ramach tegorocznego kina plenerowego w Piasecznie: piaseczno.eu/harmonogram-piaseczynskiego-kina-plenerowego-2019/

Organizator: Biuro Promocji i Kultury / Urząd Miasta i Gminy Piaseczno.

Do zapoznania się przed pokazami: regulamin Piaseczyńskiego Kina Plenerowego (.pdf)

Mamy do dyspozycji 120 leżaków oraz 100 podkładek, na których będzie można usiąść na schodach. Jeżeli ktoś posiada własny leżak lub inne siedzisko, to warto wziąć ze sobą, ponieważ frekwencja na kinie jest bardzo duża i pula dostępnych leżaków oraz podkładek wyczerpuje bardzo szybko przed seansem.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/2286869714724271/