II edycja warsztatu Przedsiębiorcza Mama

226
II edycja warsztatu Przedsiębiorcza Mama
II edycja warsztatu Przedsiębiorcza Mama

5 października 2021 roku o godz. 10.00 rusza II edycja warsztatu Przedsiębiorcza Mama. Zapraszamy na unikalny program dla Rodziców opiekujących się dzieckiem w domu. Wykorzystaj ten czas i przygotuj się do budowy marki w świecie on-line.

Podczas 8 spotkań będą poruszane takie tematy jak:
– Przełożenie pomysłu na biznes w on-line
– Wykreowanie marki osobistej w mediach społecznościowych
– Przygotowanie biznes plan
– Uruchomienie strony internetowej
– Sprzedaż online – zbudowanie i prowadzenie sklepu internetowego
– Redukcja ryzyka i kosztów prowadzenia działalności
– Mentoring biznesowy prowadzony przez doświadczonych przedsiębiorców

Program jest bezpłatny dla mieszkańców gminy Piaseczno. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej o programie tel. 515-083-616. Miejsce: Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie przy ul. Warszawskiej 1.

Przeczytajcie relacje uczestniczek pierwszej edycji projektu:
Program Przedsiębiorcza Mama to: merytoryczne warsztaty, opieka ekspertów, inspirujące rozmowy i ciekawi ludzie. Serdecznie polecam, jeśli chcesz zweryfikować swój pomysł na biznes, bo nie ma złych pomysłów!
Przedsiębiorcza mama online to projekt, który pozwolił mi się zatrzymać i usłyszeć siebie. Każde czwartkowe popołudnie było dla mnie magiczną przestrzenią kilku godzin, podczas których mogłam pozbierać kłębiące się w głowie pomysły i możliwości, skupić się tylko na sobie. Zaowocowało to decyzją o postawieniu na siebie i stworzeniu biznesplanu mojej marki osobistej.

Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie