Improwizacja z AKT VIII

166
Improwizacja z grupą AKT VIII
Improwizacja z grupą AKT VIII

Zapraszamy na kolejne spotkanie z improwizacją w wykonaniu grupy AKT VIII już 10 marca (środa) 2021 o godz. 19.30 stacjonarnie w Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 lub poprzez transmisję online na FB Centrum Kultury. Wstęp wolny – obowiązują bezpłatne wejściówki (POBIERZ DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ)

Bezpłatna wejściówka – opłata transakcyjna 50 groszy

Nowy rok – stare, dobre impro! Dobrze jest wejść w nowy rok z werwą i przytupem, dlatego z pomocą przychodzi Akt VIII z serią improwizowanych spektakli pełnych absurdu, zabawnych point i niespodziewanych zwrotów akcji! I to jeszcze w Waszych domach!
Kontynuujemy regularne występy on-line! Od stycznia do kwietnia będziecie mogli oglądać nas co miesiąc na ekranach Waszych urządzeń (a nuż coś się niebawem mieni i damy występ na żywo?). To będzie doskonała okazja, aby zaprezentować Wam żelazną klasykę impro przemieszaną z nowymi grami. Zapraszajcie znajomych, rodzinę i przyjaciół. Trzy, dwa, jeden, OSIEM!
Najpiękniejsze w teatrze improwizacji jest to, że to widz decyduje co zobaczy na scenie. Do dyspozycji aktorów jest szereg gier improwizacyjnych, dzięki którym można wprowadzić pomysły widzów na scenę. Aktorzy pytają widzów o „sugestie”: miejsca akcji, problemy do rozwiązania, tematy rozmów, gatunki filmowe i inne. Spektakl, który powstaje podczas takiego występu jest tak unikalny, jak unikalna jest nasza publiczność, zatem nigdy nie ma dwóch takich samych spektakli. To publiczność rządzi!

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/680234375978867/