Interaktywny Turniej Wiedzy o Piasecznie

244
Turniej Wiedzy
Przykładowe zdjęcie, jak turniej wyglądał w jednym z polskich miast

Z okazji 590. rocznicy nadania praw miejskich miastu Piaseczno zapraszamy chętnych mieszkańców do udziału w multimedialnej zabawie poświęconej historii naszego miasta.

Turniej będzie miał charakter multimedialnego widowiska, podczas którego rywalizacja odbywać się będzie na żywo, a uczestnicy będą odpowiadać na pytania testowe za pomocą tabletów. Wydarzenie odbędzie się 5 listopada 2019 r. w hali sportowej w nowym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 55 (Centrum Edukacyjno-Multimedialne). Podzielone będzie na dwie części, pierwsza (o godz. 15.00) przeznaczona jest dla młodzieży szkolnej (zgłoszenia poprzez szkoły), druga (o godz. 18.00) dla zespołów złożonych z przedstawicieli różnych instytucji, grup zawodowych i koleżeńskich.

Zabawa ta jest zwieńczeniem całorocznych obchodów 590. rocznicy nadania praw miejskich, które Piaseczno otrzymało dokładnie 5 listopada 1429 roku.

Więcej informacji o konkursie oaz regulamin umieściliśmy w informacji: weź udział w Interaktywnym Turnieju Wiedzy o Piasecznie.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/636971983500022/