„Ja, Daniel Blake” w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

1169
Ja, Daniel Blake - plakat

24 lipca 2020 r. o godzinie 21.30 zapraszamy na film „Ja, Daniel Blake” w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym.

W tym roku liczba uczestników jest ograniczona do 150 osób, a seanse będą się odbywać w reżimie sanitarnym. Przy wejściu każdy z uczestników będzie miał mierzoną temperaturę oraz będzie zobowiązany do zdezynfekowania rąk. Podczas pokazu obowiązuje nakaz zasłaniania ust oraz nosa, a uczestnicy, o ile nie zamieszkują razem, muszą utrzymywać dystans 2 metry. Więcej o nowych zasadach: letnie kino plenerowe.

Opis filmu: Niesamowicie wzruszająca i pełna humoru historia dojrzałego mężczyzny, który decyduje się pomóc samotnej matce z dwójką dzieci stanąć na nogi. Jednak gdy sam zacznie starać się o rentę, trafi w tryby bezdusznej, biurokratycznej machiny niczym z powieści Franza Kafki. Pomimo obojętności urzędników i kolejnych wyzwań, jakim muszą sprostać w codziennym życiu, Daniel i Katie na nowo odnajdą radość życia i prawdziwą przyjaźń.

"Ja, Daniel Blake" od piątku w kinach!

"Wyjątkowe kino (…) Głęboko ludzkie i humanistyczne. Ken Loach zachwyca formą, uczciwością i konsekwencją. (…) "Ja, Daniel Blake" zostawia widza ze ściśniętym sercem. I gniewem!" – Barbara Hollender recenzuje "Ja, Daniel Blake" w dzisiejszym numerze Rzeczpospolita. Film już od piątku w kinach!

Opublikowany przez M2 Films Wtorek, 18 października 2016

Cykl tegorocznych pokazów filmowych tradycyjnie będzie się odbywać na skwerze Kisiela. Ze względu na wymogi sanitarne sugerujemy, przyjście na pokaz z co najmniej półgodzinnym wyprzedzeniem.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem kina plenerowego, który dostępny jest do pobrania poniżej, oraz wywieszony będzie przy wejściu na teren pokazu.

REGULAMIN KINA PLENEROWEGO W PIASECZNIE 2020 (pdf)

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/730414647746651/