JA I MÓJ PRZYJACIEL – KONKURS FOTOGRAFICZNO – PLASTYCZNY

597
Konkurs JA i MÓJ PRZYJACIEL-plakat
Konkurs JA i MÓJ PRZYJACIEL-plakat

JA I MÓJ PRZYJACIEL – KONKURS FOTOGRAFICZNO – PLASTYCZNY
Dla kogo? – Dla wszystkich bez limitu wieku!
Kiedy? – 15 kwietnia – 15 maja
Gdzie? – Klub Kultury w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 3
Rozstrzygnięcie konkursu: 26 maja 2021

O przyjaźni najczęściej mówi się, że poznajemy ją w biedzie. O tej cennej relacji, często na całe życie, padło wiele pięknych i wzruszających słów. Albert Camus napisał „Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem”. Przyjaźń jest wartością bezcenna, a doceniamy ją zwłaszcza teraz kiedy tak bardzo brakuje nam bliskości i wtedy okazuje się, że właśnie przyjacielowi – a może być nim ktoś z rodziny: mama, siostra, ciocia lub ukochane zwierzę, a czasem ukochana maskotka lub też ktoś wymyślony –komu powierzamy najgłębsze tajemnice naszego życia.

Namawiamy Was (młodszych i starszych) do narysowania, namalowania (wszelkie techniki plastyczne są dopuszczone) lub sfotografowania autoportretu z przyjacielem. A przyjacielem może być mama, siostra, ciocia, ale też i pies, kot, a może ukochana maskotka. Następnie prosimy o sfotografowanie pracy i przesłanie zdjęcia na adres e-mail: zalesie.gorne@kulturalni.pl, a my umieścimy go na stronie wydarzenia. Fotografię należy przesłać razem z wypełnioną, podpisaną i zeskanowaną kartą zgłoszenia. Dzieło, które dostanie najwięcej polubień zostanie nagrodzone. Dodatkowo nagrody przyzna również jury.
Jesienią (jeśli będzie taka możliwość) postaramy się zrobić wystawę z Waszych prac w Klubie Kultury w Zalesiu Górnym. Jest to zabawa bez limitu wieku. Czekamy na wasze prace. Bawmy się wspólnie!

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia do pobrania tu: www.kulturalni.pl

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/2716173215288946/