Jednostki wojskowe stacjonujące w Piasecznie na przestrzeni wieków

623
Jednostki wojskowe stacjonujące w Piasecznie na przestrzeni wieków

17 lutego 2019 roku o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie “Jednostki wojskowe stacjonujące w Piasecznie na przestrzeni wieków”, które będzie zorganizowane w ramach cyklu pn.: “Tożsamość Piaseczna. Ludzie, miejsca, wydarzenia…”.

O wojskach stacjonujących w Piasecznie na przestrzeni wieków opowie historyk Tomasz Malarski – „Jednostki wojskowe stacjonujące w Piasecznie na przestrzeni wieków”. Miejsce: Piaseczno, pl. Piłsudskiego 9 (Przystanek Kultura). Wstęp wolny. Koordynatorem cyklu spotkań jest: Monika Gielecińska, tel. 509 687 267.

TOŻSAMOŚĆ PIASECZNA. LUDZIE, MIEJSCA, WYDARZENIA… – to cykl spotkań dotyczący dziedzictwa kulturowego Piaseczna. Każde miasto ma swoją tożsamość. Składają się na nią środowisko i jego natura, społeczność, historia, kultura. Podczas cyklu spotkań „Tożsamość Piaseczna” chcemy przybliżać wszystko to, co składa się na wyjątkowy charakter Piaseczna i jego okolicy. To spotkania o materialnym i niematerialnym dziedzictwie Piaseczna – o ludziach, miejscach, wydarzeniach, zabytkach, historii, tradycji…

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/385905802146050/