KaBeR DOG Trójbój Drużynowy

870
Banner reklamowy KaBeR DOG Trójbój Drużynowy 2021 w Zalesiu Górnym
KaBeR DOG Trójbój Drużynowy 2021 w Zalesiu Górnym

10 października 2021 roku od godz. 9.00 na terenie Lasów Państwowych i Planety Zalesie w Zalesiu Górnym, odbędą się pierwsze w Polsce zawody łączące trzy konkurencje z zamiłowaniem do psów – KaBeR DOG Trójbój Drużynowy.

KaBeR DOG to nowa dyscyplina, która składa się z trzech konkurencji: kajakowania, biegania z psem i jazdy na rowerze z psem. W skład drużyny wchodzą trzy osoby, w tym co najmniej jedna kobieta, oraz dwa psy. Drużyna ma do pokonania 11 km. Pierwsza osoba, jako jedyna z drużyny, startuje bez psa i ma do przepłynięcia 1 500 m kajakiem (dwie pętle po 750 m, start z lądu). Następnie po wyjściu z kajaka biegnie ok. 300 m do pierwszej strefy zmianowej, gdzie czeka druga osoba wraz z psem, która po przejęciu pałeczki rusza na trasę biegową 4 500 m. W drugiej i ostatniej strefie zmian pałeczkę przejmuje trzecia osoba z drużyny, która – wraz ze swoim psem – musi przejechać 5 500 m rowerem. Wygrywa drużyna, która osiągnie najlepszy czas, poprawnie pokonując całą trasę.

Aktywność sportowa w grupie to najlepszy motywator do treningu. Więcej informacji na fanpage’u KaBeR DOG Trójbój Drużynowy: www.facebook.com/KaBeRdog.

Pobierz: formularz zgłoszeniowy do KaBeR DOG Trójbój Drużynowy (.pdf, 534 KB) i wyślij zgłoszenie na maila gajdson@gmail.com Więcej informacji w regulaminie, który dostępny jest w treści wydarzenia na fb: www.facebook.com/events/591979975541751

Zapraszamy serdecznie
Zespół KaBeR DOG

Plakat wydarzenia KaBeR DOG Trójbój Drużynowy
KaBeR DOG Trójbój Drużynowy
Mapa KaBeR DOG Trójbój Drużynowy
Mapa KaBeR DOG Trójbój Drużynowy