Koncert rockowy w CEM Piaseczno – Black Vultures oraz Afekt

924
Koncert rockowy w CEM Piaseczno - Black Vultures, Natalia i Mikołaj, Afekt

29 września 2019 roku o godz. 16.45 Biblioteka Publiczna zaprasza na rockowy koncert, który odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie.

Miejsce: sala koncertowa Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Podczas koncertu wystąpią:
16.45Black Vultures
17.45 – Natalia & Mikołaj
18.00Afekt – My chCEMy rocka!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno poinformowała, że z przyczyn losowych duet Natalia & Mikołaj nie wystąpi podczas Koncertowej Niedzieli. Pozostałe koncerty zespołów Black Vultures oraz Afekt, odbędą się zgodnie z planem.

Black Vultures
Zespół Black Vultures / foto: Marcin Borkowski

Black Vultures to zespół z Józefosławia, który inspiruje się rockowym, metalowym, a także bluesowym brzmieniem. Grupa wykonuje covery przede wszystkim zagranicznych zespołów, takich jak: Guns N’ Roses, Led Zeppelin, Metallica, Pink Floyd oraz Iron Maiden. Cały czas poszerzają swój repertuar. Obecnie pracują również nad autorskimi utworami. Podczas koncertów grupa gra utwory klasyczne z lat 70, 80 i 90-tych oraz własne utwory. Zespół Black Vultures wystąpi w składzie: Maciej Borkowski (gitara prowadząca), Łukasz Kuna (gitara rytmiczna), Iwo Grodzicki (gitara basowa), Wit Włodarczyk (perkusja), Olek Kroc (wokal). Więcej informacji na fanpage zespołu: www.fb.com/BlackVulturesPL

Duet Natalia & Mikołaj
Duet Natalia & Mikołaj / foto: Stacja Południe

Natalia & Mikołaj, czyli Natalia Hryniewicka i Mikołaj Zwierz to młodzieżowy duet wokalno-gitarowy z Ursynowa, który powstał w marcu 2017 r. Podczas koncertów grają głównie covery rockowych ballad, ale myślą również o własnych utworach.

Afekt
Zespół Afekt / foto: fanpage zespołu

Afekt to zespół z Piaseczna. Poznali się w gimnazjum i połączyło ich mocne rockowe brzmienie. W 2018 roku wypuścili swoją EP-kę pn.: “Rysy”, na którą złożyły się autorskie kawałki: Nie jestem stąd, Podróż, Romeo i Julia i Bieg.  Członkowie zespołu Afekt to: Jakub Rutkowski (wokal), Kuba Chojnacki, Patryk Zwierzyński (gitary), Mateusz Grzybicki (gitara basowa), Ignacy Zieliński (perkusja). Fanpage: www.fb.com/Afekt-632296873646505/

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/355007938714325/