MAJÓWKI Z WĄSKOTORÓWKĄ

1258
MAJÓWKI Z WĄSKOTORÓWKĄ

Serdecznie zapraszamy do spędzenia Majówki z kolejką wąskotorową!

1 maja (środa) – Inauguracja pociągu Warszawskich Linii Turystycznych. Odjazd pociągu o 14.20 ze stacji Piaseczno Miasto (oraz autobusu linii 51 o 13.00 z przystanku Centrum 03 w Warszawie). W Runowie podczas pikniku specjalne atrakcje przygotowane przez Zarząd Transportu Miejskiego. Dla chętnych przejazdy bryczką konną po lesie. Catering

3 maja (piątek) – odjazd pociągu o godzinie 11.00. Podczas pikniku w Runowie ognisko, catering, dostępny sprzęt sportowy, przejazdy bryczką, konkursy i inne atrakcje.

4 maja (sobota) – odjazd pociągu o godzinie 14.20 Warszawskich Linii Turystycznych ze stacji Piaseczno Miasto (oraz autobusu linii 51 o 13.00 z przystanku Centrum w Warszawie). Przygotowujemy piknik w Runowie, w trakcie którego ognisko, catering, dostępny sprzęt sportowy, przejazdy bryczką, konkursy i inne atrakcje.

5 maja (niedziela) – odjazd pociągu o godzinie 11.00. Podczas pikniku na polanie w Runowie przygotowujemy ognisko i animacje dla dzieci. Na miejscu udostępniamy piłki i zestawy do badmintona. Catering. Dla chętnych przejazdy bryczką po lesie.

Cennik wycieczek: www.kolejka-piaseczno.pl/wycieczka/cennik
Bilety do kupienia na stronie: www.bilety.kolejka-piaseczno.pl