Moje Wielkie Greckie Wesele 2 – kino plenerowe w Wólce Kozodawskiej

191
Moje Wielkie Greckie Wesele 2
Moje Wielkie Greckie Wesele 2

11 września 2021 roku o godz. 20.00 zapraszamy na pokaz kina plenerowego w Wólce Kozodawskiej, podczas którego wyświetlony będzie film pt.: Moje Wielkie Greckie Wesele 2.

Miejsce pokazu: plac zabaw w Wólce Kozodawskiej przy ul. Herbacianej Róży. Leżaki będą na Was gościnnie czekały, ale koce na wieczorny chłód weźcie z sobą. Pokaz sfinansowany jest ze środków funduszu sołeckiego 2021 Wólki Kozodawskiej. Zapraszamy!

Opis filmu Moje Wielkie Greckie Wesele 2: po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi. Ich córka Paris wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago, a co gorsze jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka. Jednak prawdziwe tsunami dopiero przed nami. Otóż rodzice Tulli – Maria i Gus – odkrywają, że ich małżeństwo jest nieważne, więc formalnie wciąż są do wzięcia, a to dopiero początek…