Nic Innego – koncert online Przepoczwarzenia

165
Banner wydarzenia Nic Innego - koncert online Przepoczwarzenia
Nic Innego - koncert online Przepoczwarzenia

4 grudnia 2020 roku o godz. 20:00 zapraszamy na koncert online PRZEPOCZWARZENIA, podczas którego wystąpi zespół NIC INNEGO. Live streaming będzie na Facebooku Centrum Kultury w Piasecznie.

W życiu jak w muzyce są „…zmiany, zmiany, zmiany….”, przemiany, a nawet przepoczwarzenia. Tego wieczoru zespół Nic Innego będzie przepoczwarzać się wiele razy. W jaki sposób? W co? Wystarczy dostroić interneto-odbiornik aby się przekonać i chłonąć wrażenia, których razem z Nic Innego dostarczą także zaproszeni goście. To będzie kalejdoskop gatunków muzycznych i ilustracji. Nie przegapcie koncertu ludzi oddanych sztuce, scenie i życiowej pasji.

NIC INNEGO – to zespół i jego muzyka dzięki, której polubicie pokręcone rytmy, dżeziaste tematy, dźwiękowe pejzaże i energetyczne grówy. Mówić o naszej muzyce,  to tak jakby rysować wielobarwną łąkę ołówkiem. Zatem nadstawcie uszy i po prostu słuchajcie nas.  Członkowie zespołu Nic Innego: Jakub Bruszewski – bass guitar, Janek Jędrzejczyk – kbds, Jakub Sojka – drums, Damian Zieliński – percussion, Igor Chołda – conga, Rafał Gańko – trumpet, Misza Mazurek – baritone & alto sax., Maciej Zych – soprano sax., Karol Gołowacz – tenor sax. Więcej informacji na fanpage: www.fb.com/Nic-Innego

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/828838597939955/