Oddaj elektrośmieci – dostaniesz sadzonkę roślinną

1096
Oddaj elektrośmieci - dostaniesz sadzonkę roślinną
Oddaj elektrośmieci - dostaniesz sadzonkę roślinną

Sprzęt elektroniczny i AGD, baterie, czy zepsute urządzenia można przynieść w sobotę 9 października 2021 roku w godz. 10.00-17.00 do specjalnego punktu zbiórki ekoodpadów przed Centrum Handlowym Auchan Piaseczno (ul. Puławska 46). Za wygodne pozbycie się zbędnych sprzętów otrzymamy sadzonkę roślinną.

Celem zbiórki elektrośmieci jest edukacja ekologiczna wśród mieszkańców Piaseczna oraz promowanie nawyku segregacji odpadów, zwłaszcza tych niebezpiecznych. Wciąż warto przekonywać, że prawidłowy recykling to same korzyści – dla naszego świata i dla nas samych.

Dlatego już 9 października przed Centrum Handlowym Auchan Piaseczno stanie specjalny punkt zbiórki elektrośmieci. Od godziny 10.00 do 17.00 warto przynieść tam stary sprzęt elektroniczny i AGD, zepsute urządzenia elektryczne, świetlówki, baterie czy akumulatory. Każdy, kto przyniesie do punktu elektroodpady, otrzyma zieloną nagrodę: sezonową sadzonkę roślinną.

– Udział w akcji to dobra okazja, żeby zrobić coś dobrego dla środowiska naturalnego i dla nas samych. Zebrane elektrośmieci zostaną fachowo zutylizowane, a substancje groźne dla środowiska unieszkodliwione. Liczę, że akcja będzie cieszyła się po sąsiedzku dużym zainteresowaniem mieszkańców Piaseczna – mówi Agnieszka Parchimowicz, menedżer marketingu Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI
Centrum Handlowe Auchan Piaseczno, ul. Puławska 46
Sobota 9 października 2021 r. od 10.00 do 17.00
Zapraszamy!


REGULAMIN ZBIÓRKI ELEKTROŚMIECI

1. Organizatorem zbiórki jest Agencją CHAORDER Katarzyna Andrzejewska-Szuba, ul. Na Uboczu 26/58, 02-791 Warszawa, NIP: 951-176-38-96.
2. Zbiórka elektrośmieci odbywać się będzie w dniu 09.10.2021 w godz. 10:00 – 17:00 przed Centrum Handlowym Auchan Piaseczno., w wyznaczonym przez organizatora miejscu (namiot ustawiony przy parkingu przed Centrum Handlowym).
3. Celem zbiórki elektrośmieci jest edukacja i promowanie świadomości ekologicznej wśród mieszkańców Piaseczna, kształtowanie nawyku wyodrębniania odpadów niebezpiecznych ze strumienia odpadów komunalnych oraz zwrócenie uwagi na korzyści wynikające z recyklingu.
4. Pod pojęciem elektrośmieci rozumie się kompletny zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych oraz baterie.
5. W zbiórce mogą uczestniczyć indywidualni mieszkańcy Piaseczna i okolic.
6. Każda osoba, która w czasie trwania akcji dostarczy:
• 1 szt. sprzętu elektrycznego
• drobny sprzęt elektryczny
• 15 szt. baterii i akumulatorów przenośnych
• 5 szt. świetlówek energooszczędnych otrzyma 1 szt. sadzonki rośliny sezonowej.
Każdy uczestnik otrzymuje 1 sadzonkę, nawet w przypadku, gdy dostarczy wielokrotności ww. sprzętów.
7. Zgłoszenie udziału w zbiórce tj. dostarczenie do wyznaczonego punktu elektrośmieci jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
8. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.auchanpiaseczno.pl oraz w Punkcie Zbiórki Elektrośmieci.