Odzyskany Czas – Bezpłatna Interaktywna Gra Miejska dla Rodzin

271
Odzyskany Czas - Bezpłatna Interaktywna Gra Miejska dla Rodzin
Odzyskany Czas - Bezpłatna Interaktywna Gra Miejska dla Rodzin

30 sierpnia 2020 roku w godz. 13.00-16.00 odbędzie się Bezpłatna Interaktywna Gra Miejska dla Rodzin pn.: Odzyskany Czas. Miejsce spotkania: Park Miejski przy ul. Zgody w Piasecznie (przy rzeźbach dzików, w okolicy stawu).

Rodzicom ktoś kradnie czas i brakuje go na zabawę i rozmowę z dziećmi. “Szaraki”, te smutne stwory, czas chowają w zamkniętej skrzyni w PRZESZŁOŚCI. Aby go uwolnić należy cofnąć się w czasie, wykonać zadania i zapytać o wskazówki znane z historii miasta postacie.

W każdym punkcie czeka na Was animator! Odnajdźcie wskazówkę, rozwiążcie zagadkę, wykonajcie zadanie! Uda się, a otrzymacie wskazówkę gdzie szukać następnej. Dopiero po uzyskaniu wszystkich wskazówek będziecie mogli przystąpić do rozwiązania zagadki ukrytej skrzyni z zamkniętym czasem!

Szacunkowy czas trwania zabawy około 40 minut. Chyba, że lubicie lody a na drodze do punktu docelowego kilka lodziarni będzie. 😉 Udział w zabawie jest BEZPŁATNY! Nie obowiązują zapisy! Po prostu ZNAJDŹCIE CZAS!

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/223851675718029/

——-
Projekt “Miasto wiedzą zdobyte” został dofinansowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Zrealizowany przez Stowarzyszenie Polka Potrafi.pl w Piasecznie. Współpraca “Na trzepaku – eko animacje i gry terenowe”.