Piaseczyński Rajd Mikołajkowy

336
Plakat wydarzenia Piaseczyński Rajd Mikołajkowy
Piaseczyński Rajd Mikołajkowy

6 grudnia 2020 roku o godz. 9:00 odbędzie się Piaseczyński Rajd Mikołajkowy, czyli projekt świąteczny dla dzieci i ich najbliższych. Organizatorem jest Centrum Kultury: Przystanek Kultura, Strefa Kultury, Kluby Kultury na terenie gminy Piaseczno.

Transmisja online – FB Centrum Kultury

Piaseczyński Rajd Mikołajkowy – świąteczny projekt połączony z transmisją online dla dzieci i ich bliskich. 6 grudnia, w święto Mikołaja, zagości On w domach piaseczyńskich rodzin i poprowadzi wyjątkowy koncert życzeń. Imienne, bezpośrednie życzenia od Mikołaja w czasie rzeczywistym, kierowane będą do wszystkich dzieci, które zechcą wziąć udział w tym Wydarzeniu. To nie kino, to nie teatr. To prawdziwa wizyta Mikołaja w Waszych domach!

Od teraz do soboty, tj. do dnia 5 grudnia 2020 r. do godz. 20:00 czekamy na ZGŁOSZENIA Państwa dzieci (podopiecznych placówek Centrum Kultury) do WYDARZENIA pt.: Piaseczyński Rajd Mikołajkowy.

Aby wziąć udział w WYDARZENIU należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: mikorajd@kulturalni.pl

Ilość zgłoszeń, które możemy przyjąć jest ograniczona.

W tytule maila prosimy o wpisanie Imienia i Nazwiska dziecka oraz nazwy placówki Centrum Kultury, do której uczęszcza (np. Klub Kultury w Zalesiu Górnym)

W załączniku do maila prosimy o przesłanie podpisanej deklaracji zgody, która jest dostępna do ściągnięcia:
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH i WYKORZYSTANIE WIZERUNKU (.pdf, 338 KB)
INFORMACJA O ZASADACH PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH (.pdf, 336 KB)

W treści maila prosimy o krótkie, następujące informacje dla Mikołaja: wiek i charakterystykę dziecka (np. Jaś ma 4 lata, jest nieśmiały, lubi rysować i tworzyć budowle z klocków), jego zalety (np. jest uczynny i pomocny) oraz wszystkie sugestie co do tego, co Mikołaj miałby powiedzieć do dziecka.

Prosimy także o przesłanie krótkich filmików (max. 15 sekund) za pomocą wetransfer (link do ściągnięcia w treści e-mail) z podaniem imienia i nazwiska dziecka, na adres mailowy: mikorajd@kulturalni.pl, w których dzieci prezentują swoje umiejętności nabyte podczas zajęć w Centrum Kultury.

Regulamin zabawy Piaseczyński Rajd Mikołajkowy (.pdf, 475 KB)

Kontakt do koordynatorów wydarzenia: 505-856-669, mikorajd@kulturalni.pl

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/710820786483872/