Recital “Droga” w wykonaniu Pawła Górskiego

537
Plakat wydarzenia Recital Pawła Górskiego 12 marca 2021
Recital Pawła Górskiego 12 marca 2021

„DROGA” to nazwa i płyty i recitalu PAWŁA GÓRSKIEGO z zespołem, na który zapraszamy 12 marca (piątek) 2021 o godz. 20.00 stacjonarnie w Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 lub poprzez transmisję LIVE na FB Centrum Kultury.
Wstęp wolny – obowiązują wejściówki (POBIERZ DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ)

Bezpłatna wejściówka – opłata transakcyjna 50 groszy

Paweł Górski to żywa legenda piaseczyńskiej sceny muzycznej. Swoim głosem czaruje publiczność już od ponad 30 lat nadal wywołując ciarki na plecach nie tylko u piękniejszej części publiczności.
Gościł na większości polskich festiwali poezji śpiewanej. Znalazł się m. in. w „Złotej Piątce” festiwalu piosenki autorskiej OPPA, jest laureatem festiwali „Pamiętajcie o Osieckiej”, „Smak” w Myśliborzu, PZPR w Piasecznie, „Przybycie Bardów” w Brwinowie. Jeden z założycieli „Świeczowiska”, czyli cyklicznych spotkań polegających na wspólnym śpiewaniu piosenek z Krainy Łagodności, które trwają nieprzerwanie od ponad 25 lat. Publiczność za każdym razem, po brzegi wypełnia salę Domu Kultury w Piasecznie.
Muzyka to całe jego życie. Ze sceny Paweł dzieli się swoją energią wypełniając nią zarówno małe pomieszczenia jak i duże sale koncertowe.

Autorski koncert Pawła Górskiego, zabiera publiczność w drogę przez swoje życie. Teksty piosenek opowiadają zarówno o wesołych jak i mrocznych przeżyciach artysty. Każda z nich poprzedzona jest szczerą opowieścią o okolicznościach w jakich powstała. Muzyka oplatająca teksty jest mieszanką bluesa, country, funky a nawet elektroniki. Całość utrzymana jest w ramach poezji śpiewanej, jednak zespół nie boi się wychodzić z krainy łagodności w stronę nowoczesnych brzmień.

Zespół w składzie:
Paweł Górski – śpiew, gitara
Krzysztof Rukat – gitara
Miłosz Oleniecki – instrumenty klawiszowe
Brunon Niewiński – gitara basowa, śpiew
Michał Wojnarski – perkusja

Link do utworów z płyty “Droga” w serwisie Youtube

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/173698637533192