Recital MAŁGORZATY DUK-NOWOSAD

70
Recital Małgorzaty Duk-Nowosad
Recital Małgorzaty Duk-Nowosad

“NIC TU NIE JEST PRZYPADKIEM” to tytuł recitalu MAŁGORZATY DUK-NOWOSAD, zaplanowanego 23 kwietnia (piątek) 2021 o godz. 19.00.

Organizator: Dom Kultury, ul. Kościuszki 49, Piaseczno
Transmisja LIVE na FB Centrum Kultury
Akompaniament – Adam Rossa; gościnnie – Michał Wojnarski

Recital pt. „Nic tu nie jest przypadkiem” to galeria utworów niosących ogromny ładunek emocjonalny. Jest to także opowieść, która prowadzi słuchacza przez pełne namiętności ludzkie życie, pełne smutku, zabawy, a czasem niewinne…
Życie dla którego wspólnym mianownikiem wciąż pozostaje nadzieja, że gdzieś jest piękno za którym tęsknimy, że mamy marzenia, oczekiwania…
O tym wszystkim recital pt. ,,Nic tu nie jest przypadkiem”, koncert liryczny, ale z poczuciem humoru.

Recital Małgorzaty Duk Nowosad, absolwentki Akademii Muzycznej w Łodzi. Współpracowała z muzykami oraz wokalistami reprezentującymi czołówkę polskiej sceny muzycznej, jako chórki towarzyszące. Od zawsze jednak wierna balladzie, piosence poetyckiej. Jest laureatką m.in. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej „Łykend” we Wrocławiu, „Recital” w Siedlcach czy Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych w Olsztynie. Ma jeszcze parę marzeń i je realizuje… Pozostając czynną zawodowo wokalistką oddaje serce kształceniu młodych wokalistów.

Akompaniuje przy fortepianie, uznany kompozytor i pianista, współpracujący z wieloma artystami sceny polskiej – Adam Rossa.
Gościnnie wystąpi Michał Wojnarski – trąbka, perkusja.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/2848650342041163/