Wycieczki z Piaseczyńską Koleją Wąskotorową

1026
Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa - Warszawskie Linie Turystyczne

ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZE WYCIECZKI KOLEJKI WĄSKOTOROWEJ:

•  7 września (sobota) – Pociąg Warszawskich Linii Turystycznych prowadzony przez Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej wraz z Zarządem Transportu Miejskiego.
Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 14.20, powrót ok. godz. 18.00. Dla chętnych dojazd zabytkową linią autobusową “51” (szczegóły na stronie głównej w zakładce WLT). Przejazd kolejką na trasie Piaseczno – Złotokłos – Piaseczno. W trakcie postoju na polanie w Runowie (ok. 2,5 h) ognisko. Zapewniamy (oddzielnie płatne) catering, atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą oraz bryczką konną po lesie.

• 7 września (sobota) – “POCIĄG DO GWIAZD”.
Przejazd kolejką wąskotorową na trasie Piaseczno – Złotokłos – Piaseczno. Na polanie w Runowie obserwujemy wrześniowe gwiaździste niebo i słuchamy wykładu popularyzatora astronomii Karola Wójcickiego. Zabieramy ze sobą teleskopy, lornetki, koce, leżaki, kiełbaski na ognisko, napoje i jak zwykle dobry humor. Odjazd pociągu ze stacji Piaseczno Miasto Wąskotorowe przy ulicy Sienkiewicza 14 o godzinie 18.30, powrót do Piaseczna – ok. godz. 23.00.

• 8 września (niedziela) – Niedziela z kolejką wąskotorową.
Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 11.00, powrót ok. godz. 15.00. Przejazd na trasie Piaseczno – Tarczyn – Piaseczno. Piknik i ognisko na polanie w Runowie (ok. 2,5 godz.). Zapewniamy (za dodatkową odpłatnością): catering, atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą oraz bryczką konną po lesie.

• 12 września (czwartek) – Lato w mieście z kolejką wąskotorową.
Zapraszamy dzieci, zorganizowane grupy, indywidualne osoby na LATO W MIEŚCIE Z KOLEJKĄ WĄSKOTOROWĄ. Przejazd kolejką na trasie Piaseczno – Tarczyn – Piaseczno. Odpoczynek na świeżym powietrzu i ognisko (2,5 h) na polanie leśnej w Runowie. Zabawy, konkursy i gry sportowe. Zabieramy własny prowiant i napoje. Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 10.00. Powrót do Piaseczna ok. godz. 14.00.

• 14, 21 i 28 września (sobota) –  Pociąg Warszawskich Linii Turystycznych prowadzony przez Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej wraz z Zarządem Transportu Miejskiego. Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 14.20, powrót ok. godz. 18.00. Dla chętnych dojazd zabytkową linią autobusową “51” (szczegóły na stronie głównej w zakładce WLT). Przejazd kolejką na trasie Piaseczno – Złotokłos – Piaseczno. W trakcie postoju na polanie w Runowie (ok. 2,5 h) ognisko. Zapewniamy (oddzielnie płatne) catering, atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą oraz bryczką konną po lesie.

• 15, 22 i 29 września (niedziela)– Niedziela z kolejką wąskotorową. Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 11.00, powrót ok. godz. 15.00. Przejazd na trasie Piaseczno – Tarczyn – Piaseczno. Piknik i ognisko na polanie w Runowie (ok. 2,5 godz.). Zapewniamy (za dodatkową odpłatnością): catering, atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą oraz bryczką konną po lesie. 22 września – na pożegnanie lata i powitanie złotej polskiej jesieni – wspólne pieczenie ziemniaków na ognisku.

•  19 i 26 września (czwartek) – Pożegnanie lata z kolejką wąskotorową – Zapraszamy dzieci, zorganizowane grupy, przedszkola, entuzjastów kolejki, indywidualne osoby oraz wszystkich amatorów czynnego wypoczynkuPrzejazd kolejką na trasie Piaseczno – Złotokłos – Piaseczno. Odpoczynek na świeżym powietrzu i ognisko (2,5 h) na polanie leśnej w Runowie. Zabawy, konkursy i gry sportowe. Zabieramy własny prowiant i napoje. Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 10.00. Powrót do Piaseczna ok. godz.14.00.

Szczegóły na: www.kolejka-piaseczno.pl, tel. 607-155-188, (22) 756 76 38

Zakup biletów: www.bilety.kolejka-piaseczno.pl