ODWOŁANE Spotkanie autorskie z twórczyniami Czarnego Kapturka

642
Spotkanie autorskie z twórczyniami książki Czarny Kapturek

WYDARZENIE ODWOŁANE: Rozmowa wokół książki artystycznej “Czarny Kapturek” Karoliny Grabarczyk i Niki Jaworowskiej-Duchlińskiej wydanej w 2019 roku przez Grupę Artystyczną 2WILKI oraz Ad Fontes Agencja Wydawnicza.

Wprowadzenie: Manula Kalicka – autorka.
Prowadzenie spotkania: Joanna Piekarska/Muzeum Czerwonego Kapturka

„Czarny Kapturek” jest propozycją dla wymagających odbiorców, którym niestraszne eksperymentalne formy wyrazu. Luźno nawiązuje do znanej baśni Braci Grimm, opowiadając o dorastaniu, manipulacji i poszukiwaniu siebie w pełnym iluzji świecie.

Książka odpowiada na potrzeby wizualne dorosłego czytelnika, który oprócz wielowarstwowego, niepokojącego tekstu autorstwa Karoliny Grabarczyk, znajdzie w niej ręcznie wykonane, gęste od farby i dodatkowych znaczeń ilustracje Niki Jaworowskiej-Duchlińskiej.

Książkę można kupić wyłącznie na stronie www.czarnykapturek.pl oraz podczas spotkań autorskich.

Zapraszamy na spotkanie z autorkami tej publikacji – Karoliną Grabarczyk, Joanną Piekarską i Niką Jaworowską-Duchlińską. Spotkajmy się, by porozmawiać nie tylko o pisaniu, lecz także ilustrowaniu książek. Spotkanie autorskie odbędzie się 18 marca godz. 18.30 w Bibliotece Głównej w CEM. Wstęp wolny. Zaprasza Biblioteka Publiczna w Piasecznie.