Spotkanie Klubu Mangi i Anime

471
Spotkanie Klubu Mangi i Anime 29 marca 2021 - plakat
Spotkanie Klubu Mangi i Anime 29 marca 2021 - plakat

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gatunku “Mecha” na kolejne spotkanie Klubu Mangi i Anime! Porozmawiamy o robotach, oczywiście im większe tym lepsze! Pamiętacie czasy Generała Daimosa? Jeżeli nie, tym bardziej zapraszamy!

Spotkanie zostanie przeprowadzone dzięki aplikacji internetowej Zoom.

Kiedy? 29.03.2021 r., o godzinie 17:00
Jak wziąć udział? W celu wzięcia udziału w spotkaniu należy napisać na adres: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl oraz podać NUMER KARTY BIBLIOTECZNEJ, oraz NICK, pod jakim uczestnik będzie brał udział w spotkaniu. Jeżeli osoba zainteresowana spotkaniem nie jest użytkownikiem Biblioteki Publicznej w Piasecznie, należy wydrukować oraz wypełnić poniższy formularz, zeskanować go i odesłać na adres cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl (za osoby niepełnoletnie formularz zgłoszeniowy wypełnia i podpisuje rodzic/opiekun prawny). Uczestnicy o nie potwierdzonym NICKU nie będą wpuszczeni do pokoju. W odpowiedzi zwrotnej zainteresowani otrzymają link do spotkania na platformie Zoom.

Uwaga: Osoby biorące udział we wcześniejszych spotkaniach – link do spotkania będzie taki sam (obowiązują te same NICKI).

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie biblioteki.

Multicentrum Biblioteki Publicznej w Piasecznie – Polajkuj, obserwuj i bądź na bieżąco!