Spotkanie Klubu Mangi i Anime

97
Klub Mangi i Anime - spotkanie 12.04.2021
Klub Mangi i Anime - spotkanie 12.04.2021

12 kwietnia 2021 r. zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu, tym razem tematem przewodnim będą ninja!

Jeśli słyszycie słowo Ninja to, o jakiej serii myślicie? Czyżby Naruto? POPRAWNIE! Jednak nie tylko on nim był. Znacie inne postacie w seriach mang i anime, które używały ninjutsu? Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Mangi i Anime, już w najbliższy poniedziałek 12 kwietnia! Przejdziemy również mini kurs tworzenia shurikena z origami!

Spotkanie zostanie przeprowadzone dzięki aplikacji internetowej Zoom.

Kiedy?

12.04.2021 r., o godzinie 17:00

Jak wziąć udział?

W celu wzięcia udziału w spotkaniu należy napisać na adres: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl oraz podać NUMER KARTY BIBLIOTECZNEJ, oraz NICK, pod jakim uczestnik będzie brał udział w spotkaniu. Jeżeli osoba zainteresowana spotkaniem nie jest użytkownikiem Biblioteki Publicznej w Piasecznie, należy wydrukować oraz wypełnić poniższy formularz, zeskanować go i odesłać na adres cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl (za osoby niepełnoletnie formularz zgłoszeniowy wypełnia i podpisuje rodzic/opiekun prawny). Uczestnicy o nie potwierdzonym NICKU nie będą wpuszczeni do pokoju. W odpowiedzi zwrotnej zainteresowani otrzymają link do spotkania na platformie Zoom.

Uwaga: Osoby biorące udział we wcześniejszych spotkaniach – link do spotkania będzie taki sam (obowiązują te same NICKI).

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Biblioteki Publicznej w Piasecznie – organizatora wydarzenia.