Spotkanie Klubu mangi i anime

101
Klub Mangi i Anime - spotkanie 26.04
Klub Mangi i Anime - spotkanie 26.04

Kto z nas nie marzył nigdy o posiadaniu jakichś super mocy, niech pierwszy podniesie rękę! Znacie jakieś serie, w której bohater ma specjalne umiejętności rodem z My Hero Academia? Porozmawiamy o nich już w poniedziałek o 17:00. DO zobaczenia na Zoomie!

Kiedy? 26.04.2021 r., o godzinie 17:00
Jak wziąć udział? W celu wzięcia udziału w spotkaniu należy napisać na adres: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl oraz podać NUMER KARTY BIBLIOTECZNEJ, oraz NICK, pod jakim uczestnik będzie brał udział w spotkaniu. Jeżeli osoba zainteresowana spotkaniem nie jest użytkownikiem Biblioteki Publicznej w Piasecznie, należy wydrukować oraz wypełnić poniższy formularz, zeskanować go i odesłać na adres cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl (za osoby niepełnoletnie formularz zgłoszeniowy wypełnia i podpisuje rodzic/opiekun prawny). Uczestnicy o nie potwierdzonym NICKU nie będą wpuszczeni do pokoju. W odpowiedzi zwrotnej zainteresowani otrzymają link do spotkania na platformie Zoom.

Uwaga: Osoby biorące udział we wcześniejszych spotkaniach – link do spotkania będzie taki sam (obowiązują te same NICKI).

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie organizatora – Biblioteki Publicznej w Piasecznie