Start po milion dla Stasia – zbiórka charytatywna w Złotokłosie

598
Plakat wydarzenia Start po milion dla Stasia
Start po milion dla Stasia

Zapraszamy na zbiórkę charytatywną “Start po milion dla Stasia”, która odbędzie się 6 listopada 2021 roku o godz. 11.30 w Złotokłosie.

Start w życie dla Stasia okazał się trudniejszy niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Od początku musi zmagać się ze straszną chorobą nowotworową, groźną i kosztowną w leczeniu – potrzebny jest aż 1 000 000 zł. Dziecko nie powinno zaczynać życia od walki. Nie zgadzamy się na to i dlatego postanowiliśmy powalczyć dla niego o Nowy Start.

Symbolicznie wystartujemy 6 listopada o godz. 11.30 na boisku Perły Złotokłos. Bieg, spacer, nordic walking…, co tylko chcecie. Ważne, żeby wykonać pierwszy krok, ruszyć, aby zmienić życie tego maleńkiego dziecka. Nie zatrzymamy się jednak na tym. Z boiska Perły przeniesiemy się na teren OSP Złotokłos, gdzie od godz. 13.00 będą czekać na Was liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, między innymi kiermasz, pokazy strażackie, okazja do zjedzenia i wypicia czegoś dobrego, wpłacenia datku do skarbonki i wzięcia udziału w licytacji na rzecz Stasia. A także do spotkania z innymi ludźmi o wielkich sercach, którzy nie są obojętni i chcą uczynić świat lepszym miejscem.

Bądźcie z nami. Razem możemy zrobić bardzo wiele. Zapraszamy.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/257779172968095