W deszczowy dzień w Nowym Jorku – Kino letnie w Józefosławiu

612
Banner kino letnie w Józefosławiu 2022
Kino letnie w Józefosławiu 2022

20 sierpnia 2022 roku o godz. 21.00 zapraszamy na pokaz kina letniego w Józefosławiu, w ramach którego będzie można obejrzeć film pt.: W deszczowy dzień w Nowym Jorku. Miejsce: na terenie przy ul. Julianowskiej i ul. Cyraneczki za trejażami przy Klubie Kultury w Józefosławiu. Wstęp wolny.

W deszczowy dzień w Nowym Jorku – (komedia, 2019, USA) Gatsby uwielbia klimat Nowego Jorku i chce pokazać ukochanej Ashleigh rodzinne miasto. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji. Reżyser filmowy (Liev Schreiber) zaprasza dziewczynę na pokaz roboczej wersji jego najnowszego dzieła. Będąca początkującą dziennikarką Ashleigh zostaje wciągnięta przez wydarzenia, dzięki którym poznaje scenarzystę (Jude Law) oraz gwiazdę kina – Francisco Vegę (Diego Luna). Pozostawiony samemu sobie Gatsby przypadkowo spotyka i spędza cały dzień w towarzystwie Chan (Selena Gomez) – młodej i błyskotliwej siostry swojej ex dziewczyny. Rozmarzony i skąpany w deszczu dzień w Nowym Jorku sprawi, że Ashleigh pozna siebie na nowo, a jej chłopak przekona się, że żyje się tylko raz – ale to wystarczy, jeżeli znajdzie się właściwą osobę.

Kino letnie “Rewers pod Chmurką” jest finansowane z Funduszu Sołeckiego Józefosławia. Organizatorzy: Gmina Piaseczno, Sołectwo Józefosław, Klub Filmowy Rewers Józefosław, Pomysł na Józefosław oraz Centrum Kultury Klub Kultury w Józefosławiu.

Inne pokazy w ramach cyklu: Kino Letnie w Józefosławiu.