Wielki Quiz wiedzy o Japonii – Bitwa klas!

421
Wielki quiz szkolny - Japonia
Wielki quiz szkolny - Japonia

Z okazji miesiąca poświęconego Japonii – Multicentrum organizuje “Wielki Quiz wiedzy o Japonii – Bitwa klas”.

Zabawa będzie polegała na drużynowym rozwiązaniu testu wiedzy online na temat Japonii i jej kultury (jedna klasa = jedna drużyna).

Spotkanie odbędzie się w formie online, z wykorzystaniem aplikacji internetowych: Zoom oraz Kahoot. Prosimy o dołączanie do spotkania z wyłączonymi kamerami. Moderator pokoju zastrzega sobie prawo do blokowania kamer uczestników.

Gra przeznaczona jest dla klas I-III szkoły podstawowej, dlatego serdecznie zapraszamy zainteresowanych nauczycieli do kontaktu i zgłaszania swoich zespołów oraz do wcześniejszego zapoznania się z Regulaminem wydarzenia. Zadaniem uczestników będzie jak najszybsza poprawna odpowiedź na 20 pytań dostosowanych do wieku uczniów klas podstawowych i udostępnianych dzięki aplikacji Kahoot. Pytania będą udostępnione poprzez aplikację Zoom jako forma „udostępniane ekranu”. Klasa może się naradzać nad udzielaną odpowiedzią, na którą będzie przeznaczone 30 sekund.

Laureaci I, II oraz III miejsca otrzymają nagrody.

Liczba miejsc ograniczona (maksymalna liczba zgłoszonych klas to 20). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Quiz odbędzie się 22.02.2021 r. Zgłoszenia do udziału w Quizie przyjmowane są do 15.02.2021 r. Wszelkich informacji zainteresowanym udzielają pracownicy Multicentrum:
adres e-mail: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl
tel.: 22 4842160

Źródło: https://biblioteka-piaseczno.pl/wielki-quiz-wiedzy-o-japonii-bitwa-klas/