Wyprzedaż Garażowa na Sparcie w Jazgarzewie

1518
Wyprzedaż Garażowa na Sparcie w Jazgarzewie

Koncepcja jest prosta i większości znana – Wyprzedaż Garażowa dla każdej Pani i Pana, dla dużego i małego, byleby trochę chcącego. Przede wszystkim jest to szansa, aby każdy z nas pozbył się niepotrzebnych przedmiotów, które mogą przydać się komuś innemu. Przed nami długi weekend majowy, okazja do wiosennych porządków. Dlatego, uprzątnijcie strychy, garaże, na pewno każdy z Was znajdzie jakieś ciekawe skarby. Ponadto, zaangażujcie swoje dzieci, mogą przygotować stoisko z zabawkami, książeczkami, ciuchami i innymi gadżetami, które są już im nie potrzebne, będą miały przy tym dużo frajdy!

Nasza Wyprzedaż Garażowa pozwoli Ci sprzedać, wymienić, kupić coś ciekawego lub komuś coś oddać.

Osoby sprzedające i kupujące uczestniczą w wyprzedaży bez ponoszenia opłat. Każdy uczestnik, może jednak umieścić dobrowolnie dowolną kwotę, która wesprze wyjazd naszych zawodników na obóz letni. Inicjatorami tej akcji są właśnie nasi zawodnicy, którzy funduszami ze sprzedaży swoich przedmiotów chcą pokryć przynajmniej część kosztu wyjazdu na obóz letni.

Oprócz wyprzedaży, przygotujemy kawiarenkę z domowymi ciastami, kawą i herbatą. Dochód ze sprzedaży ciast w całości chcemy przeznaczyć na dofinansowanie obozu letniego, dla zawodników Sparty Jazgarzew, którzy są w trudniejszej sytuacji finansowej.

Podsumowując, zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Będzie to również okazja do integracji sąsiedzkiej, rozmów i miło spędzonego czasu. Siła jest w nas: sąsiadach, okolicznych znajomych, przyjaciołach Sparty!

W celu lepszej organizacji, wszyscy pragnący sprzedawać przedmioty proszeni są o przesłanie zgłoszenia mailem na adres: wyprz@spartajazgarzew.pl, wypełnienie formularza lub telefonicznie na numer 501 828 620.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/251119482373713/