Zamień EGO na EKO – finał akcji w ramach VII edycji projektu UTW dla społeczności

121
Plakat Zamień EGO na EKO - finał akcji w ramach VII edycji projektu UTW dla społeczności
Plakat Zamień EGO na EKO - finał akcji w ramach VII edycji projektu UTW dla społeczności

20 września 2020 roku o godz: 16:00 odbędzie się finał akcji w ramach VII edycji projektu UTW dla społeczności pn.: Zamień EGO na EKO. Miejsce: skwer Kisiela, Piaseczno.

Głównym celem UTW dla społeczności jest działanie w grupie jako wolontariuszki na rzecz innych. Wspólne zainteresowania uczestników akcji to problemy ekologiczne, troska o oszczędzanie wody, czyste powietrze, eliminacja plastiku, naturalne produkty żywnościowe, zdrowa dieta, aktywność fizyczna. Do tej pory część osób działała i nadal działa indywidualnie w różnych fundacjach.

W ramach VII edycji projektu „Zamień EGO na EKO” wolontariuszki zorganizowały zbiórkę materiałów recyklingowych i uszyły ponad 500 toreb dla mieszkańców Piaseczna. 20 września na finał akcji będzie można je spotkać na Skwerze Kisiela i wybrać torbę dla siebie.

Tymczasem zapraszamy do zabawy ONLINE pt: „Torba za jeden uśmiech”. Za jeden uśmiech można wejść w posiadanie wybranej przez siebie torby.

Wystarczy polubić zdjęcie wybranej seniorki z torbą i napisać w komentarzu, że właśnie tę torbę chcielibyście mieć i dlaczego. W naszej zabawie online mamy do rozdania 8 toreb.

Torby będzie można odebrać w biurze CK na ul. Sierakowskiego 11 w Piasecznie.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/771277503605313/