Związek Otwarty – Wtorek Teatralny ODWOŁANY

440
Związek Otwarty - Wtorek Teatralny

W związku z ustanowieniem przez Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno żałoby w dniach 15 – 17 stycznia br. Centrum Kultury w Piasecznie informuje o odwołaniu wszystkich wydarzeń kulturalnych. Spektakl “Związek Otwarty” został przeniesiony na dzień 7 lutego (czwartek) godz.20:00

Obowiązują zakupione bilety.

Z osobami, które zakupiły bilety przez internet skontaktuje się serwis biletyna.pl (operator sprzedaży biletów).

Osoby, które zakupiły bilety bezpośrednio w kasie Centrum Kultury mogą otrzymać zwrot pieniędzy w przypadku jeśli termin jest niedogodny.

 

15 stycznia 2019 roku o godz. 20:00 zapraszamy na Wtorek Teatralny, w ramach którego będzie można obejrzeć spektakl pt.: “Związek Otwarty”.

Miejsce: sala widowiskowa Domu Kultury przy ul Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 20 zł, które można kupić przez stronę: www.biletyna.pl

Związek otwarty to zabawna historia miłosna małżeństwa w kryzysie. Mąż nie stroni od innych związków bezceremonialnie informując o tym żonę. Jednak gdy ta poznaje atrakcyjnego mężczyznę jej małżonek nie może tego zaakceptować. Błyskotliwe dialogi, wartka akcja, zabawne sceny i muzyka na żywo wydobywana z saksofonów, mis tybetańskich oraz innych nietypowych instrumentów sprawiają, że widz odrywa się od codziennej rzeczywistości, a potem z uśmiechem wspomina obejrzaną historię.

Autor: Dario Fo i Franca Rame.
Przekład: Aleksander Berlin.
Reżyseria: Arkadiusz Cyran i Anna Skubik.
Występują: Anna Skubik, Arkadiusz Cyran oraz Sylwester Różycki muzyka na żywo.
Muzyka: Sylwester Różycki.

Występują:

Anna Skubik – aktorka-lalkarka, mieszka i pracuje we Wrocławiu. W 2013 nagrodzona przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2013. W 2009 stypendystka Instytutu Kultury Polskiej w Nowym Jorku. Swoimi monodramami zdobyła wiele nagród krajowych i zagranicznych.

Arkadiusz Cyran – aktor wrocławskiego teatru Ad Spectatores, współpracuje z teatrem Scena Prapremier In vitro w Lublinie. Nagrodzony dwukrotnie na Festiwalu Sztuki Aktorskiej w Kaliszu za kreacje w spektaklach „Woyzek” w reż. M. Kleczewskiej oraz „Wszystko będzie dobrze” w reż. M. Wierzbickiego.

Sylwester Różycki – aktor, muzyk, pedagog. Absolwent wydziału wokalno-aktorskiego. Ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na scenie: wrocławski Teatr Arka, Wrocławski Teatr Współczesny – „Zmierzch” Izaacka Babla reż. Krystyna Meissner. Realizował koncerty wokalne w filharmoniach, teatrach, salach koncertowych, kościołach, synagogach. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów wokalnych, aktorskich, orartorskich oraz warsztatów arteterapii.

Spektakl trwa 60 minut.

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1189320787889203/