Aleksandra Płocińska reprezentowała Polskę w Przełajowych Mistrzostwach Europy w Dublinie

1921
Aleksandra Płocińska reprezentowała Polskę w Przełajowych Mistrzostwach Polski w Dublinie
foto: Kondycja Piaseczno
Reprezentacja Polski, w skład której weszła Aleksandra Płocińska z SRS Kondycja Piaseczno, zajęła 6 miejsce na Przełajowych Mistrzostwach Europy z SPAR European Cross Country Championships 2021 Fingal-Dublin.
Aleksandra Płocińska zwyciężyła niedawno w Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych w Tomaszowie Lubelskim. Sukces ten zapewnił biegaczce z piaseczyńskiej Kondycji udział w Przełajowych Mistrzostwach Europy w Dublinie.
Aleksandra Płocińska reprezentowała Polskę w Przełajowych Mistrzostwach Polski w Dublinie
foto: Kondycja Piaseczno

– Zmęczona, ubłocona, ale szczęśliwa wraca z Dublina nasza Ola, która reprezentowała nasz kraj w Cross Country Championships 2021 Fingal-Dublin – mówi trener Wiesław Paradowski. Reprezentantki Polski Julia Afelt, Aleksandra Płocińska i Beata Topka zajęły wysokie 6 miejsce (na 38 startujących ekip) w Mistrzostwach Europy. Aleksandra Płocińska ukończyła bieg na 29 pozycji, z czasem o minutę i 21 sekund dłuższym od pierwszej na mecie Nadii Battocletti z Włoch. Gratulujemy!

Aleksandra Płocińska reprezentowała Polskę w Przełajowych Mistrzostwach Polski w Dublinie. na zdjęciu Aleksandra Płocica i inni biegacze.
foto: Kondycja Piaseczno