Bezpłatny kurs obsługi smartfona dla seniorów!

148

Fundacja Animacja wraz z Przystanią pod Klonami i Biblioteką Publiczną w Piasecznie organizuje bezpłatny kurs obsługi smartfona. Każdy kursant otrzyma 12 godzin szkoleń na swoim własnym sprzęcie, z systemem Android lub IOS. Kurs poprowadzi pan Marek Dyjak, trener z wieloletnim doświadczeniem współpracujący z Fundacją. Unikatowy, intensywny kurs od podstaw wprowadzający w tajniki pracy ze smartfonem i jego zaawansowanymi funkcjami potrwa trzy dni, w godzinach 9:30 – 13:30 od 16.09.2024.

Zapisy wyłącznie telefonicznie w Przystani pod Klonami: 506 343 812 lub 22 670 98 78 od poniedziałku 10.06.2024 od 12:00.
Decyduje kolejność zgłoszeń! Mamy tylko 10 miejsc. W szczególnych przypadkach zdeterminowanym osobom niepełnosprawnym Fundacja może zapewnić dojazd.
Aby zostać kursantem trzeba spełnić następujące kryteria:
1. adres zamieszkania w gminie Piaseczno,
2. ukończony 55 rok życia,
3. brak przeciwwskazań medycznych do pracy ze smartfonem,
4. podstawowa znajomość pisania na klawiaturze,
5. mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń z ekranem dotykowym,
6. posiadanie na zajęciach własnego, naładowanego telefonu z ekranem dotykowym, mile widziane zwłaszcza z systemem Android.
W gminie Piaseczno Fundacja zrealizuje także kurs grafiki cyfrowej, o czym poinformujemy w osobnym komunikacie. Kurs obsługi smartfona będzie przeznaczony dla seniorów innych niż ci, którzy wzięli udział w kursie grafiki cyfrowej.
#Mazowszepomaga
#programywspacia
#solidarnośćmazowiecka
Zadanie publiczne pn. Charakterni mazowieccy dofinansowano ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.
Artykuł Bezpłatny kurs obsługi smartfona dla seniorów! pochodzi z serwisu Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Źródło: Biblioteka Publiczna : Bezpłatny kurs obsługi smartfona dla seniorów!