Centrum Kultury czasowo w trybie online

659

Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. informujemy o czasowym zamknięciu instytucji kultury. Centrum Kultury w Piasecznie przechodzi na tryb ONLINE do 29 listopada 2020 r.

Nie oznacza to jednak braku oferty kulturalnej. Zapraszamy na zajęcia stałe oraz kulturalne wydarzenia w sieci.

Warto śledzić stronę internetową oraz Facebooka Centrum Kultury w Piasecznie.

Zakup biletów i dostęp na wydarzenia odpłatne odbywa się za pośrednictwem portalu live.kulturalni.pl

INSTRUKCJA ZAKUPU DOSTĘPU DO WYDARZEŃ KULTURALNYCH ORAZ ICH OGLĄDANIA NA PLATFORMIE LIVE.KULTURALNI.PL 

Najbliższe wydarzenie online, na które zaprasza Centrum Kultury, to koncert patriotyczny z okazji Święta Niepodległości, w wykonaniu śpiewaków klasycznych z akompaniamentem na żywo. Koncertu będzie można wysłuchać online LIVE na Facebooku Centrum Kultury.

Plakat wydarzenia Koncert patriotyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości - Wolna i Niepodległa
Koncert patriotyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości – Wolna i Niepodległa

Wolna i Niepodległa – koncert patriotyczny z okazji Święta Niepodległości w wykonaniu śpiewaków klasycznych z akompaniamentem na żywo. W pierwszej części usłyszymy znane pieśni patriotyczne jak Warszawianka, Szara Piechota czy Przybyli Ułani… Drugą część wypełnią melodie mistrzów takich jak G. Gershwin, J. Strauss, i E. Kalman. Wystąpią: Ewelina Hańska – sopran, Jan Zakrzewski – tenor, Paweł Miłosz Lipnicki – baryton, fortepian – Witold Wołoszyński, trąbka – Andrzej Chrobak. Zapraszamy do obejrzenia koncertu, który odbył się 11 listopada 2020 roku na scenie Domu Kultury w Piasecznie.