Coś dobrego dla Palucha – warszawska zbiórka ubrań

423
Ilustracja. Coś dobrego dla Palucha - warszawska zbiórka ubrań #MniejRzeczyWięcejDobroci
Coś dobrego dla Palucha - warszawska zbiórka ubrań #MniejRzeczyWięcejDobroci

Gmina Piaseczno dołączyła do warszawskiej zbiórki „Coś dobrego” pod hasłem „Mniej rzeczy więcej dobroci”, która odbywa się dzięki współpracy z inicjatywą Ubrania do oddania.

Zachęcamy do przekazywania odzieży na zbiórkę „Coś dobrego”. Każdy 1 kg odzieży w dobrym stanie to 1 zł na Fundację Przyjaciele Palucha, która leczy bezdomne zwierzęta.  Dzięki tej akcji, oprócz niesienia pomocy podopiecznym Schroniska na Paluchu, dajemy również ubraniom drugie życie.

Przekazywać można wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej i dziecięcej- nowe i używane, ale nie noszące śladów zużycia: bez dziur, zmechaceń, przetarć, plam- takie, które moglibyśmy jeszcze założyć. Przyjmowane są:
– ubrania (spodnie, spódnice, dresy, sukienki, itp.)
– buty (połączone w pary, czyste, niezniszczone, nie posiadające znacznych śladów zużycia)
– torebki (kompletne, bez zniszczeń i braków)
– biżuteria (pierścionki, spinki, naszyjniki, itp.)

Rzeczy można zostawić w specjalnym punkcie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Piasecznie przy ul. Świętojańskiej 5A w dniach od 19 kwietnia do 30 kwietnia 2021r. w godzinach pracy urzędu, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Na stronie Warszawskich Ochotników udostępniono plakaty i grafiki, które można zamieścić np. w mediach społecznościowych czy przykleić na klatce schodowej. Zachęcamy do prowadzenia wspólnych zbiórek wśród znajomych, rodziny i sąsiadów (z zachowaniem zasad sanitarnych).

Pochwal się swoją paczką! Zamieść zdjęcie, film lub relację z hashtagiem #MniejRzeczyWięcejDobroci i zarażaj dobrą energią! Masz wpływ na czystsze środowisko i lepsze warunki leczenia zwierzaków.