Festyn Dni Józefosławia 3-5 czerwca 2022 roku

569

3-5 czerwca 2022 roku Sołectwo Józefosław oraz Centrum Kultury w Piasecznie / Klub Kultury w Józefosławiu organizują Festyn Dni Józefosławia. Biblioteka Publiczna w Piasecznie jest partnerem tego wydarzenia.
Punktem kulminacyjnym programu jest koncert zespołu Ex Maanam w sobotę 4 czerwca. Na scenie ustawionej na parkingu Technicoloru przy ulicy Julianowskiej zaprezentują się także lokalne zespoły taneczne i kluby sportowe. W czasie festynu będzie można zapoznać się z ofertą lokalnych przedsiębiorców i organizacji (w tym twórców rękodzieła i producentów żywności, klubów i szkółek), którzy prezentować będą swoją ofertę na stoiskach. Imprezę uświetni zlot foodtrucków, które rozpoczną serwowanie posiłków w piątek 3 czerwca, a zakończą w niedzielę 5 czerwca. Przewidujemy także atrakcje dla najmłodszych mieszkańców.
Festyn Dni Józefosławia to święto lokalnej społeczności. Ma na celu integrowanie mieszkańców oraz umożliwia lokalnym firmom ponowne zaprezentowanie swojej oferty po ostatnich kryzysowych latach. Wydarzenie kierowane jest zarówno do rodzin z małymi dziećmi, jak i młodzieży.
Zapraszamy do udziału!
3 – 5 czerwca 2022 (wstęp wolny)
Parking Technicolor Józefosław, ul. Julianowska 65A
w programie m.in:

zlot foodtrucków
potańcówka
dmuchańce
animacje dla dzieci
lokalni wystawcy
koncert zespołu ExMAANAM

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/564168768273266
Artykuł Festyn Dni Józefosławia 3-5 czerwca 2022 roku pochodzi z serwisu Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Źródło: Biblioteka Publiczna : Festyn Dni Józefosławia 3-5 czerwca 2022 roku