Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym amatorów – 7 turniej – zaproszenie

340

Już 4 marca odbędzie się kolejny turniej z cyklu „Grand Prix Piaseczna” w tenisie stołowym. Tym razem na uczestników oprócz ciekawych nagród czeka możliwość bliższego zapoznania się z „ping-pongiem” – coraz bardziej popularną i lubianą alternatywą tenisa stołowego. Nie zabraknie również losowań, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody, a dzięki wsparciu restauracji „Szara Eminencja” i „A la Maison” najlepsi uczestnicy, oprócz nagród rzeczowych i finansowych, będą mogli wygrać vouchery do restauracji i po wyczerpującym turnieju spróbować wyśmienitego jedzenia.
Dodatkowym wydarzeniem będzie rozpoczęcie cyklu wykładów z zakresu psychologii sportu „Rodzic – najlepsze wsparcie młodego sportowca” prowadzonych przez psycholog sportu, Jagodę Smoleńską. Wykład rozpocznie się o godzinie 10: 00 i potrwa 45 minut. Wstęp na wykład jest bezpłatny.

Turniej odbędzie się 4 marca (sobota) w sali GOSiR w Piasecznie. Kobiety, Dzieci i Juniorzy rozpoczynają rywalizację o 10: 00 (zgłoszenia do godziny 9: 30), a kategorie Mężczyzn i Open startują o 13: 00 (zgłoszenia do godziny 12:30).Źródło: GOSIR : Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym amatorów – 7 turniej – zaproszenie