Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym amatorów – 8 turniej – zaproszenie

707

Już 1 kwietnia odbędzie się kolejny turniej z cyklu „Grand Prix Piaseczna” w tenisie stołowym. Będzie to przedostatnia szansa na zdobycie punktów przed czerwcowym TOP 12.
Tym razem organizatorzy przygotowali prawdziwy hit!!! Gościem specjalnym zawodów będzie Mistrz Polski z 2017 roku, Daniel Górak. Pięciokrotny indywidualny Mistrz Polski pojawi się w piaseczyńskiej hali o godzinie 12 i zaprezentuje próbkę swoich umiejętności. Każdy z uczestników będzie miał możliwość zagrania z Danielem, nie zabraknie także zdjęć i autografów.
W trakcie turnieju odbędzie się także losowanie, podczas którego będzie szansa na zdobycie cennych pamiątek (m.in. koszulka z autografem Wang Zeng Yi!). Dzięki wsparciu restauracji „Szara Eminencja” najlepsi uczestnicy, oprócz nagród rzeczowych i finansowych, będą mogli wygrać vouchery do restauracji i po wyczerpującym turnieju spróbować wyśmienitego jedzenia.
Dodatkowym wydarzeniem będzie drugi wykład z zakresu psychologii sportu „Rodzic – najlepsze wsparcie młodego sportowca” prowadzonych przez psycholog sportu, Jagodę Smoleńską. Wykład, który odbył się w marcu spotkał się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem uczestników. Tematem przewodnim wykładu kwietniowego będzie efektywna komunikacja między rodzicem a dzieckiem uprawiającym sport. Wykład rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa 45 minut. Wstęp na wykład jest bezpłatny.
Turniej odbędzie się 1 kwietnia (sobota) w sali GOSiR w Piasecznie przy ul. Sikorskiego 20.- Dzieci i Juniorzy start: 10:00 (zgłoszenia do godziny 9:30)- Kobiety start: 11:00 (zgłoszenia do godziny 10:30)- Mężczyźni i Open start o 13:00 (zgłoszenia do godziny 12:30)Źródło: GOSIR : Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym amatorów – 8 turniej – zaproszenie