Housepital Festival 2017

2528

1 lipca zapraszamy na otwarcie wakacji w elektronicznym stylu. Na rynku miejskim w Piasecznie odbędzie się 5 jubileuszowa edycja Housepital Festival.

Jest to projekt, który daje okazję do prezentowania muzyki klubowej w warunkach plenerowych. Pomysłodawcą i głównym organizatorem festiwalu jest DJ Martin Rosa.

W tym roku wystąpią:

16:00 – 17:30 Dj Slim
17:30 – 18:30 Nino Suarez
18:30 – 19:30 Jacob Core
19:30 – 20:30 Martin Rosa

oraz gwiazda festiwalu C-BOOL (godz. 20.30-22.00)

WEJŚCIE BEZPŁATNE!

C-BooL   – polski DJ i producent muzyczny. Z muzyką klubową związany od najmłodszych lat. Zajmuje się także produkują muzyki. Jego dwa najpopularniejsze nagrania („Would You Feel” i „House Baby”) wyznaczyły nowy, charakterystyczny dla C-BooL’a styl i trend w muzyce klubowej, który królował na parkietach tanecznych w Polsce i w kilku krajach Europy Zachodniej przez długi czas.

Styl produkcji C-BooL’a ewoluował w kierunku muzyki house, podbijając powoli parkiety taneczne oraz telewizyjne i radiowe playlisty. C-BooL jako DJ w swojej 18 letniej karierze zagrał w setkach klubów w Polsce i zagranicą. Swoje sety Dj-skie, oprócz Polski prezentował w takich krajach jak Niemcy, Austria, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone. W 2016 roku ukazał się singiel “Never Go Away”, który nadaje produkcjom C-BooL’a spokojniejszy, jednak nadal klubowy charakter.

Więcej na stronie:
https://www.facebook.com

c-bool plakat

housepital baner

housepital - panel