II Memoriał Sławomira Rosłona w lekkiej atletyce

1575
Wspomnienia z I Memoriału, foto Aleksandra Szmigiel

Ostatniego dnia maja ponownie zobaczymy w Piasecznie wielkie gwiazdy lekkiej atletyki.

Na bieżni Stadionu Miejskiego GOSiR Piaseczno zostaną po raz drugi zorganizowane zawody międzypaństwowe mające na celu upamiętnienie postaci Sławomira Rosłona, wieloletniego działacza sportowego, twórcy piaseczyńskiej lekkoatletyki.

Tymczasem uczestnicy zeszłorocznego piaseczyńskiego Memoriału Sławomira Rosłona zdobyli medale podczas halowych mistrzostw Europy. Lisanne de Witte, Olha Lyakhova oraz Jamie Webb stanęli na podium w Glasgow, tuż za podium uplasował się Damian Czykier w sztafecie 4x400m.

Dodatkowo Polska wygrała klasyfikację medalową halowych lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Glasgow. Serdecznie gratulujemy i liczymy na wspaniałe emocje już 31 maja 2019 r. w Piasecznie, o które organizacyjnie zadba Stowarzyszenie Kondycja.