Kino plenerowe w Józefosławiu – Rewers pod Chmurką

1767
Kino plenerowe w Józefosławiu - Rewers pod Chmurką

W sierpniowe soboty o godzinie 21.00 Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław – inicjator powstania Klubu Filmowego Rewers – zaprasza do kina plenerowego REWERS POD CHMURKĄ. Na skwerze przy Klubie Kultury w Józefosławiu (wejście od ul. Cyraneczki) odbędą się 4 plenerowe pokazy filmowe. Filmy, które pokażemy wybrali w internetowym głosowaniu na Facebook’u mieszkańcy Józefosławia i Julianowa.

Zobaczymy:

1 sierpnia – „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” komediodramat o grupie przyjaciół, którzy w ramach niewinnej zabawy postanawiają upublicznić wszystkie swoje e-maile, rozmowy i wzajemnie skrywane tajemnice.

8 sierpnia – „Zwariować ze szczęścia” komediodramat o gadatliwej mitomance i wrażliwej introwertyczce uciekających ze szpitala psychiatrycznego.

22 sierpnia – „Ukryte piękno” dramat o nowojorskim specjaliście od reklamy, który popada w głęboką depresję po osobistej tragedii.

28 sierpnia – „Siedem sióstr” thriller science-fiction o siostrach nazwanych dniami tygodnia żyjących w ukryciu, aż do momentu gdy jedna z nich nie wraca do domu.

– Wszystkim nam zależy, aby kino letnie było miejscem, w którym można złapać oddech, usiąść wygodnie na leżaku, otulić się wieczorem kocem i oglądać wspólnie z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu swoje ulubione filmy blisko domu. Niestety sytuacja epidemiologiczna zmusza nas do ograniczenia liczby uczestników do 150 osób, musimy też przestrzegać noszenia maseczki i zachowania dystansu społecznego. Ale nie poddajemy się, chcemy nadal integrować mieszkańców i budować więzi sąsiedzkie – mówi Katarzyna Bukol-Krawczyk, Prezeska Stowarzyszenia Pomył na Józefosław.

3 pokazy są realizowane ze środków Gminy Piaseczno pozyskanych w ramach konkursu na realizację zadania publicznego przez Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław, budżetu Klubu Kultury w Józefosławiu oraz środków własnych Stowarzyszenia Pomysł na Józefosław. Ostatni pokaz filmowy w dniu 29 sierpnia, jest prezentem na zakończenie wakacji dla mieszkańców Józefosławia i Julianowa od CH Józefosław (Centrum Handlowe Józefosław), zlokalizowanego przy ulicy Geodetów 23.

– Centrum handlowe Józefosław (MMG Centers Józefosław) od początku działalności cieszy się popularnością wśród mieszkańców Józefosławia i okolic. Klienci cenią nasz obiekt za dobrą lokalizację i atrakcyjną ofertę skrojoną na miarę ich potrzeb. Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy ‘po sąsiedzku’, a kameralne butiki naszych najemców mają stałych klientów do lat. W planowanych działaniach staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności, dlatego cieszymy się, że możemy zostać partnerem kultowego już kina plenerowego REWERS POD CHMURKĄ. Wraz ze Stowarzyszeniem Pomysł na Józefosław, zapraszamy wszystkich na seanse i życzymy mile spędzonego czasu w gronie najbliższych – komentuje Katarzyna Sadza, zarządca Centrum handlowego Józefosław.

Klub Filmowy Rewers działa przy Klubie Kultury w Józefosławiu od 2017 roku. Pokazywaliśmy filmy popularne i ambitne, zawsze poprzedzone spotkaniem dyskusyjnym. Gościli u nas Gabriela Muskała, Iza Kuna, Ignacy Gogolewski, Zygmunt Malanowicz czy Tadeusz Król. Po chwilowym zawieszeniu działalności spowodowanym remontem w Klubie Kultury, znowu można oglądać filmy w Józefosławiu. W roku 2020 wracamy jako kino plenerowe Rewers POD CHMURKĄ.

Pliki do zapoznania się:
regulamin (.pdf)
procedury bezpieczeństwa (.pdf)

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/3551168398283149/