Koncert DAMSKA TOREBKA – recital Marty Jędrzejczyk z zespołem

346

Serdecznie zapraszamy 13 maja 2023 roku o godzinie 19.00 do Biblioteki Publicznej w Piasecznie na koncert muzyczny DAMSKA TOREBKA, czyli recital Marty Jędrzejczyk.
 
DAMSKA ROTEBKA, jak przewrotnie sama Marta nazywa tę muzyczną ucztę, to 12 utworów bliskich jej sercu. Podczas koncertu usłyszeć będzie można piosenki o życiu i miłości, na głosy i solo, po polsku i po angielsku, a wszystko to zamknięte w czułych objęciach aranżacji instrumentalnej zespołu muzycznego:
 

Sylwia Biernat – skrzypce, bas, fortepian, głos
Stanisław Szczyciński – fortepian, głos
Paweł Piotrowicz – bas, szuflabas, gitara, ukulele

Podczas recitalu usłyszymy piosenki: Mówiłam żartem, Tomaszów, Tamte dni, The Rose, Dwa serduszka, Oczy tej małej, Untouchable, Ja dla pana czasu nie mam, Czas nas uczy pogody, Zapomnij mnie, Cisza w niszy, Moja wiosna, Zamiast.
 
Wstęp 20 zł (liczba miejsc ograniczona, bilety dostępne w sekretariacie biblioteki oraz na evenea.pl).
 BILETY: https://app.evenea.pl/event/damskatorebka/

 

Wydarzenie na Facebook: https://fb.me/e/xYJxjIEH
 
Zapraszamy serdecznie!
 
 Koncert organizowany w ramach projektu “Kultura bez barier”.
Projekt pn. “Kultura bez barier” realizowany jest przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Osi priorytetowej IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, w ramach Działania 4.3 Współpraca ponadnarodowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.
 

 
Artykuł Koncert DAMSKA TOREBKA – recital Marty Jędrzejczyk z zespołem pochodzi z serwisu Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Źródło: Biblioteka Publiczna : Koncert DAMSKA TOREBKA – recital Marty Jędrzejczyk z zespołem