Konferencja dla przedsiębiorców “Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy, wielkie zmiany”

316

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości rusza z drugą edycją cyklu konferencji dla przedsiębiorców “Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy, wielkie zmiany”.

Przedsiębiorcy z Gminy Piaseczno będą mogli wziąć udział w konferencjach na przykład w Warszawie 20 maja lub Radomiu 13 czerwca. W trakcie spotkań przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się jak skorzystać z rozwiązań wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, Pakiet MŚP, Mały ZUS i wiele innych zmian dla firm, które w ostatnim czasie weszły w życie. Będzie to również okazja by uzyskać informacje o Instrumentach Finansowych Programów Unii Europejskiej.

Konferencje odbędą się w 20 miastach w całej Polsce:

· 14 maja w Olsztynie
· 14 maja w Poznaniu
· 15 maja w Kielcach
· 15 maja w Zielonej Górze
· 16 maja w Gdańsku
· 16 maja w Szczecinie
· 17 maja w Krakowie
· 17 maja w Bydgoszczy
· 20 maja w Warszawie
· 20 maja w Rzeszowie
· 21 maja w Toruniu
· 22 maja w Białymstoku
· 22 maja w Łodzi
· 23 maja w Katowicach
· 23 maja w Lublinie
· 24 maja we Wrocławiu
· 6 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim
· 12 czerwca w Gdyni
· 13 czerwca w Radomiu
· 17 czerwca w Opolu
Zapraszamy również do rozmowy z ekspertami na stanowiskach informacyjnych, w których organizatorzy i partnerzy cyklu będą udzielać przedsiębiorcom indywidualnych konsultacji. Do Państwa dyspozycji będą eksperci: Banku Gospodarstwa Krajowego, PKO Banku Polskiego, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Urzędu Zamówień Publicznych, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Polskiego Fundusz Rozwoju, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej.

Zarejestruj się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Formularz rejestracji i program konferencji znajdą Państwo na stronie: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/

W przypadku pytań dot. udziału w konferencji lub ew. współpracy prosimy o kontakt z: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/kontakt/

Więcej o Instrumentach Finansowych Programów Unii Europejskiej na: www.InstrumentyFinansoweUE.gov.pl