Konkurs Kobieca Osobowość Roku 2022 rozstrzygnięty!

4230


Reportaż filmowy z rozdania nagród podczas uroczystej Gali “Kobieca Osobowość Roku Gminy Piaseczno” 2022. Film zawiera napisy dla osób niesłyszących.

Laureatki konkursu Kobieca Osobowość Roku Gminy Piaseczno 2022 poznaliśmy podczas uroczystej Gali, która odbyła się 8 marca 2023 r. w CEM w Piasecznie.

Celem tegorocznego Konkursu było uhonorowanie aktywnych kobiet, związanych z Gminą Piaseczno, które w 2022 roku wyróżniały się w jednym z trzech obszarów: biznes i jego otoczenie, działalność edukacyjna, działalność społeczna.

Decyzją kapituły Konkursu w tym roku nagrody otrzymały:

W kategorii biznes i jego otoczenie: Agnieszka Zapała – założycielka Centrum Mikropigmentacji, zajmującego się między innymi usuwaniem blizn.

W kategorii działalność społeczna: Elżbieta Jarmulska – pomysłodawczyni i organizatorka akcji „kobiety za kółko”, założycielka Centrum KZK – bezpiecznej przestrzeni dla kobiet z dziećmi.

W kategorii działalność edukacyjna: Anna Rzewnicka – organizatorka działań edukacyjnych dotyczących dzieci ze spektrum autyzmu, Zespołem Aspergera, ADHD, chorobami psychicznymi.

Konkurs zorganizował Urząd Miasta i Gminy Piaseczno przy wsparciu Biblioteki Publicznej w Piasecznie i MGOPs w Piasecznie, z inicjatywy Piaseczyńskiej Rady Kobiet.

Laureatkom gratulujemy!